Değişim Medya - GÜNCEL
CHP'ye tam destek...
CHP'ye tam destek...

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı ve Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak 4.Sıra Milletvekili Adayı Merve Kır’ın, beraberinde Başkan Yardımcıları, İlçe Sekreteri ve çok sayıda partili ile birlikte 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesinde ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyorlar.

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı ve Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak 4.Sıra Milletvekili Adayı Merve Kır’ın, beraberinde Başkan Yardımcıları, İlçe Sekreteri ve çok sayıda partiliyle beraber öncelikli olarak, Karadeniz Ereğli Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi, Kent, Terminal, Hastane ve Sümer Taksi Duraklarını ziyaret ettiler. Bu ziyaretin ardındansa Sahil bandında vatandaşlarla bir araya gelerek, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri iin destek istediler.

Ziyaretlerle ilgili yapılan Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi; “Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanımız Ş. Sertan Ocakcı, İlçe Sekreterimiz, Başkan yardımcılarımız ve partili üyelerimiz ile birlikte iftar sonrasında S.S. 92 Nolu Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifini, Kent Taksi, Terminal Taksi, Hastane Taksi Durağını ve Sümer Taksi Duraklarını ziyaret ederek, şoför esnafının dertlerini ve sorunlarını dinledi. 24 Haziran’dan sonra artan benzin ve mazot fiyatları ve üzerindeki yüksek verginin Cumhuriyet Halk Partisinin iktidarında azaltılacağını, bunun için Cumhuriyet Halk Partisinin tüm ekonomi kadrolarıyla hazır olduğunu belirten İlçe başkanımız Ocakcı, 24 Haziran seçimlerinde destek istedi. Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanımız Ş. Sertan Ocakcı ve beraberindeki parti yönetici ve partililerimiz ziyaretlerinde şoför esnafımız ile sohbet etti ve 24 Haziran'da yapılacak seçimde Cumhurbaşkanlığı için Muharrem İnce'ye Milletvekilliğinde ise Zonguldak Milletvekili adaylarımıza destek istediler.

“SAHİL BANDI’NDA VATANDAŞLARLA SOHBET… “

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakcı ve Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak 4.Sıra Milletvekili Adayı Merve Kır’ın, beraberinde Başkan Yardımcıları, İlçe Sekreteri ve çok sayıda partiliyle beraber, iftarın ardından sahil bandı çalışmaları öncesinde bir kafede sürpriz yaparak o gün doğum günü olan Cumhuriyet Halk Partisi genç üyelerinden Abdullah Gedik’in doğum gününü pasta ile kutladılar.

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanımız Sertan Ocakcı ve çalışma ekibimize ilerleyen saatlerde Zonguldak 4. Sıra Milletvkili adayımız Sayın Merve Kır ve ekibi de katıldı. İlçe Başkanımız Ş.Sertan Ocakcı, Zonguldak 4. Sıra Milletvekili adayımız Merve Kır ve kalabalık partili topluluğu ile sahil bandı boyunca vatandaşlarımızla ayrı ayrı görüşerek 24 Haziran seçimlerinde destek istediler.

Sahil bandındaki kafe ve iftarlarını açan vatandaşlarımızla hem sohbet hem de dertleştiler. İlçe Başkanımız Ş.Sertan Ocakcı, Zonguldak 4. Sıra Milletvekili adayımız Merve Kır ve beraberindeki parti çalışma ekibimiz sahil bandı üzerindeki işportacı esnafından alışveriş yaparak destek verdiler. Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanımız Sertan Ocakcı, Zonguldak 4. Sıra Milletvekili adayımız Sayın Merve Kır, partili yönetici ve üyelerimiz 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanlığı için Sayın Muharrem İnce'ye Milletvekilliğinde ise Zonguldak Milletvekili adaylarımıza destek istediler. Saat: 02.00’ye kadar sahil bandında çalışan ekibimiz son olarak gençlerle bir arada oturarak sohbet ettiler”

FOTO GALERİ YÜKLENİYOR...