Değişim Medya - GÜNCEL
Tatil (Mİ) karar verildi!..
Tatil (Mİ) karar verildi!..
Zonguldak Ereğli ilçesinde devam eden kar yağışı sebebiyle okulların tatil edilip edilmediği merak konusu oldu.
İlçenin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışından dolayı köylerde buzlanma meydana geldiği için 09 Ocak 2019 Çarşamba günü taşımalı eğitim gören okullarda tatil olmadığı açıklandı.
Yorumlar
Tatil Mİ karar verildi..
Hakan09 Ocak 2019 : 14:28:22  
benim anlamadigim 1cm kar yagsa okul tatil kardan sonra don olmuyomu her sene her sene bunu bilmek icin meteoroloji uzmanimi olmak lazim tasimali ogrenimmis herkezin okulu mahallesindemi evinin yanindami sabah yolda yurunmuyor buzdan valilik haber verecekte biz okul varmi yokmu onu beklicez telefonun basinda ereglide benim gordugum 6 tane arac hasarli kaza vardi servisciler ne yapsin can tasiyolar sonrada yok itfaiye araci 2 yasinda bebegi igne yaptirmaya goturmus isi o zaten belediye tuzlayacakda yoluda acacak yapamiyacaksa gidecek
Buzda okul mu olur???
Leyla ersoy09 Ocak 2019 : 07:55:39  
Ana yollar tuzlanmış olabilir ama bağlık mahallesine sakindere sokağa ne greyder girdi ne tuzlandı arabalar kaya kaya indi okulun bahçesi buz içerisinde çocuklar ayaklarını burktu bir şekilde inildi bunun çıkışıda var her okul tam gün değil lütfen bu gibi durumşarda mahalleler ve ara yollar baz alınsın arabsların kapıları bile buz tutmuş
Tatil (Mİ) karar verildi!..
By_KaL09 Ocak 2019 : 07:19:39  
Bizim öğrenciler sürünerek mi gidiyor okula? Buz sadece köylerde mi var? Neden sadece köydeki öğrenciler ayrıcalıklı? Arasokaklar ve caddeler Aktaş'ta cam gibi. Göndermiyorum çocuğumu okula.
Tatil Mİ karar verildi..
Vatandaş09 Ocak 2019 : 06:58:19  
okul zaten hep taşimali bi bakin kackişi okulda duşe kalka okula geldik bir.nasil ders işlenecek bilmem bu sene cik duzensiz vali burayi paris zannediyo heraalde .2 cocukla nasil ders işlenir bilmem.