Değişim Medya - GÜNCEL
Aykut Aydemir sonsuzluğa uğurlandı…
Aykut Aydemir sonsuzluğa uğurlandı…

Karadeniz Ereğli’nin en eski ailelerinden biri olan Aydemir Ailesi acılı günlerinden birini yaşadı. Bağlık Mahallesi Sakinlerinden ; merhum Hidayet ve merhume Hacer Aydemir’in oğulları; T.T.K. Armutcuk Müessesinden Emekli Hızır Temel ve Gülfizar Zaman’ın damatları; Serap Varlık ve Leyla Aydemir’in kardeşleri; Karadeniz Ereğli Belediyesi ermekli personellerinden Faruk Varlık’ın kayınbiraderi ; Berk ve Kaan Aydemir’in Babaları; Kdz.Ereğli Esnaflarından Göztepe Tekel Ve İdda Bayii Sahibi Gül Zaman Aydemir’in Eşi koyu bir Beşiktaş taraftarı olanAykut Aydemir sonsuzluğa uğurlandı.

Merhum Aydemir’in cenazesi 23 Mayıs Perşembe günü öğle namazına müteakip Hatip Camiinde kılınan cenaze namazınınardından şehir mezarlığında toprağa verildi.

Hatip Camii’nde düzenlenen cenaze namazına Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Yönetim Kurul üyeleri, CHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Sevdekar Aras ve Yönetim Kurul üyeleri, Değişim Medya Grubu CEO’su ve Değişim Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Doğan’ın yanı sıra Aydemir Ailesi dost ve akrabaları katıldı. Aydemir’in vefatı Karadeniz Ereğli büyük üzüntü yarattı.

Değişim Medya Grubu Ailesi olarak merhum Aykut Aydemir’e Allah'tanrahmet, dost ve akrabalarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.